| Zuupass a întrebat:

Unde sa imi petrec vacanta la mare sau la munte sau acasa? happy

Răspuns Câştigător
| Toto47 a răspuns:

Eu as opta pentru o luna la mare si una la muntewinking o sa fie tare

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stai la mare du-te la munte
Daca stai la munte du-te la mare
Daca nu stai in nici una dintre zonele astea, iti sugerez sa mergi la mare

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca vremea e urata stai acasa

| Zatharra a răspuns:

La munte sau la mare. Dacă ai posibilitățile astea de ce te mai mai gândești să stai acasă?!

| KrEaThYvE a răspuns:

Eu as opta sa ramai acasa... cu bani de excursie poti face multe lucruri sa iei ce iti doresti si... unde e mai bine, eu zic ca cel mai bine e sa fi cu prieteni tai

| Zuupass explică (pentru KrEaThYvE):

Mrsi

| KrEaThYvE a răspuns (pentru Zuupass):

Puteai sa imi dai mie fundabig grin dar nu-i nimic, cu p[lacere

| Zuupass explică (pentru KrEaThYvE):

Scuze dar am da

| DenyDen1D a răspuns:

Marehappy