| Pitbull305 a întrebat:

Unde sau cum va petreceti vacanta?

Răspuns Câştigător
| AlinnutSsa a răspuns:

Acasa cu familia!
Asta este farmecul sarbatorii de Pasti, sa stai cu familia toata la masa.
Iti urez deja :
Paste Fericit!

| Sἶrenἶa a răspuns (pentru AlinnutSsa):

Nu cred ca-i asa un mare farmec. Adica...tot timpu` stai cu familia. Nu prea mai observi cand e sarbatoare yawn.

| DoarUnCopil a răspuns (pentru Sἶrenἶa):

Nu cred ca tot timpul stai cu mama tata bunicul bunica verisorul verisoara unchiul matusa... cred ca in ziua de azi abia mai prinzi o masa in familie :3 sa manance toata lumea la masa... de pasti toata lumea este adunata si la fel si de craciun :3

| Sἶrenἶa a răspuns (pentru DoarUnCopil):

Eu stau cu toti astia intr-o curte deci...laughing

| AlinnutSsa a răspuns (pentru Sἶrenἶa):

Este parerea mea. Eu nu stau prea des la masa cu finii sau cu nasii, cu bunicii si alte rude. Si de aceasta sarbatoare nu stai numai la masa si te indopi. Ciocnesti oua, si totul este asa vesel. Oricum, nu mai lungesc vorba ca si asa nu cred ca te intereseaza. Asta cred eu.

| Sἶrenἶa a răspuns (pentru AlinnutSsa):

De ce crezi asta? thinking

| AlinnutSsa a răspuns (pentru Sἶrenἶa):

Pentru ca acesta este farmecul sarbatorilor [Pastele, Craciunul etc.]. Tu zilnic ciocnesti oua rosii cu familia? Si tu zilnic stai la masa cu toata, dar toata familia? [cand zic familie ma refer la tot arborele genealogic - de la bunici/strabunici pana la verisori, unchi] Cum am mai zis, este parerea mea si nu oblig pe nimeni sa fie de aceeasi parere.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil plec in Bacau sau merg pe la neamuri ca sa nu ma satur in casa.

| Dina a răspuns:

Acasa...ca intotdeauna:plictisitor sad

| Sἶrenἶa a răspuns:

Cred ca o sa stau si o s-o b*lesc, ca intotdeauna. Adica n-o sa fac nimic.
Noroc de alea 3 zile in care o sa ma duc la munte CU COlegii de la antrenament.
Mda. thumbs down

| RoxyAngelPink a răspuns:

La bunici(normal)

| grege23 a răspuns:

La bunici.Pfff