| ioanabobolot a întrebat:

Unde se tine Ziua Marinei in Constanta? Se tine pe lângă Mamaia? Si la ce oră? Multumesc.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai acasa

| sweetys a răspuns:

Nu se tine. Va fi transmisa online și atât. Plus restricții de circulație în zona peninsulara. Deci stai acasa

| Catrice a răspuns:

Acasa la teveuhee hee

| Werrich a răspuns:

Se ține în Portul Militar Constanța unde civilii nu au acces.

| Iote a răspuns:

Tocmai s-a terminat stirea care spunea ca se tine o "defilare" militara in largul marii. Nimic la mal pentru civili. Coronavirulsul!

| Eduard619 a răspuns:

15 august Constanța, dar tinand cont de condițiile actualei pandemii turiștii si locatarii NU au voie să participe anul acesta.