| Bubu_8141 a întrebat:

Unde va petreceti vacanta?happy

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acasa in Spania. De moment locuiesc in strainatate.

| MeMeMe97 a răspuns:

O sa plec in bulgaria la "nisipul de aur" 3 saptamani si la piscina la monteoru(muntii buzaului) 1 saptamana! tu?

| DrDeath a răspuns:

Acasa pentru ca sunt pedepsit.crying

| TahionN a răspuns:

Acasa...pe malul marii.happy

| Aiureeaaa a răspuns:

Eu ma duc la bunici la hunedoara.E foarte frumos pe acolo si ai ce vizita.Anul trcut am vizitat castelyul iancu de hunedoara, si ma bucur ca ma duc si anul acesta pentru ca la anul nu o sa mai potsad
Imi place foarte mult mai ales ca imi petrec timpul cu verisoara mea si cu nepotica:X:X

dupa ce ma intorc acasa o sa imi petrec timpul cu prietenii[tenis, sau manacam seminte pana pe la 12 searalaughing))]
Cam atat!:*

| Gabytsuu a răspuns:

Acasaaa

| DeeaDeutza a răspuns:

La maaree.la muunte.la buniki.happy.si nu in ultimul rand.Akasa.nikaieri nu`i mai bine ca acasa.winking...Uh?

| Tasmell_3456 a răspuns:

In Italia, Buzau, Ramnic si in Targoviste :X

| Addina a răspuns:

In tara.

| Katakito a răspuns:

Acasa din pacate big grin

| tarancamelia a răspuns:

Bunatongue! Eu imi petrec vacanta mai mult acasa...dar margem 2 saptamani in Germania, franta(paris)si la unchiul meu(in cealalta parte a franteihee hee si pe urma mergem in venetia:X.Tu unde ti-o petreci?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La țară, din păcate :\.

| Bubu_8141 explică:

Pai acasa, la mare, in Sighisoara (festivalul medieval), in Brasov, apoi la o prietena din alt sat, si deocamdata atat.:X

| Dinaaa a răspuns:

Paris

| dana_8046 a răspuns:

La mare si p la rudebig grinbig grin:d