| sigmanet a întrebat:

Unde veti petrece concediul/vacanta de vara?

Răspuns Câştigător
| danutzzz1992 a răspuns:

Toata tara e frumoasa ai de unde alege, eu ma duc in ARDEAL!

18 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Voi merge cu familia la munte.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nesti - Galati - Constanta - Mamaia - Vama veche (Festivalul FolkYOU) - Bucuresti - Brasov - Sighisoara (Festivalul Medieval) - Sibiu - Timisoara - Alba - Deva - Cluj - Ciceu - Suceava - Roman - Iasi - Onesti.

... Polonia poate...

Daca financiar o sa stau mai bine, o sa extind.

daniela
| daniela a răspuns:

Uite ca nu stiu, m-am inscris intr-o excursie de 14 zile Italia si se pare ca nu exista solicitanti si excursia se va anula din pacate.

mlm
| mlm a răspuns:

La munte si la mare.

| Leea1234 a răspuns:

Nu voi avea concediu, vara asta! dar am planuit sa merg impreuna cu familia, un sfarsit de saptamana in SANTANDER! si cred ca duminicile la piscina! cam atat pentru.vara 2009

auran
| auran a răspuns:

Munte, mare - altfel o sa ma coc!

| dulshe a răspuns:

Deocamdata nu stiu, inca nu am facut planurile. Momentan stiu ca ma intorc in romania, restul voi vedea euthinking

| lia a răspuns:

Eu sunt de o luna de zile in vacanta, la parintii mei, in Italia. Am avut ocazia sa vizitez:
Verona, unde am pus mana pe sanul Julietei, pentru ca se zice ca daca faci acest lucru vei avea noroc in dragoste...eh, mai astept laughing
Am fost si la Torino, in Toscana, Milano, la mare si la Venetia de 10 ori laughing

| Princessee a răspuns:

LA mare

Răspuns utilizator avertizat
| ionnik a răspuns:

La costinesti cu colegii in tabara :X dar mai intai plk pe 23 iulie in italia:X

Răspuns utilizator avertizat
| just.for.you a răspuns:

Nu am. la lucru!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La munte, e mai răcoare și mai aproape de mine.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vara aceasta, nu cred ca am sa imi iau concediu...am sa imi iau la iarna...atunci e mai frumoshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o satra tiganeasca. pentru schimb cultural si cunoasterea mai bine a valorilor acestor nomazi.pare pitoresc. poate invat sa fac cigai si farasa mancatias.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mare