| mgxxtreme13 a întrebat:

Unde vi s-ar opri limita curajului?

10 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nu s-ar opri, daca as avea o motivatie buna pentru a face un anumit lucru, nu m-as da in laturi pentru a realiza acel lucru.Si,cand vrea, fiecare poate sa sparga limita curajului-e o chestie de vointa si situatie.Pace!

| NothingImportant200 a răspuns:

Sa zbor cu avionul. Mi-e foarte frica. straight face

| Bezea a răspuns:

Cand as fi nevoit sa spun alfabetul in fata la mai multi oameni...nu as risca...

| ionutVUVUZELA a răspuns:

La wc

| TheFeeye a răspuns:

Păi nu s-ar oprii.

| BananaSuparata a răspuns:

Cand l-as vedea pe Dumnezeu, un zombie sau 1 om cu minigunlaughing

| JustWannaDance a răspuns:

Cand as sta pe o funie subtire deasupra 2000000 de metrilaughing

| kittykat a răspuns:

Da ce mai avem si limite ...chestia nu era,, sa ne depashim limtele straight face,, laughinglaughing si eu fata ascultatoare nu am limite rolling on the floorlaughing

| Rawr_2309 a răspuns:

Daca fac ceva pentru. o persoana iubita. Niciunde [-x
Tie?
Unde?

| shamanka3000 a răspuns:

La aruncarea din avion cu parasutalaughing