| BetaAlfaGamaDelta a întrebat:

Urgent! Buna, TPU am o problema am un aparat foto de la Kodak si problema este ca pot filma dar nu se aude nimic.Cum pot sa fac sa se auda? Trebuie setat ceva la meniu (volum).Sau daca nu se poate cu volum pe un aparat foto AGFA s-ar putea filma cu volum cu tot?
P.S. Nu ma prea pricep sa filmez, dar vreau sa merg la un concert si as vrea sa si filmez! Asa ca am nevoie de raspuns! Urgent!

2 răspunsuri:
| robytzu96 a răspuns:

Eu am aparat Kodak si la fel... Dar de ex. nu pot asculta pe aparat. dar pe calculator da!

| iuliiiiiiiiia a răspuns:

Si eu am aparat Samsung. La fel mi se intampla si mie dar daca filmezi ceva si apoi bagi cardul in calculator (laptop) se va auzi asa imi merge mie.