| Christyne a întrebat:

Urgent! Maine chiar e greva la metrou si nu se va deschide pana la ora 16:00? Eu la scoala ajung cu metroul, vreau sa stiu ce voi face maine dimineata...RATB sau posibil metrou?

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

De maine va fi greva la metrou pe timp nelimitat.

| xibalba a răspuns:

Am vazut la TV ca nu se deschide metroul pana la 16. Deci trebuie sa gasesti alta varianta...

| Mefisto23 a răspuns:

Inarmeaza-te cu rabdare, muuuuuuuuulta, pentru ca va trebui sa iei mijloace alternative : autobuz, tramvai. Cica au suplimentat astia cu 200 de autobuze. Eu nu circul cu metroul, ci mereu cu masina si va fi sinucidere curata maine sa ies in trafic sad E nebunie intr-o zi obisnuinta, dar asa...

| miauu a răspuns:

Exista taxi

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Taxiul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ratb, zic.