| Daniutza a întrebat:

URGENT!
Sunt cu o prietena de-a mea si vrem sa ne uitam la un film de comedie pe youtube... Ce imi recomandati?big grin
THX!

9 răspunsuri:
| allleeeee a răspuns:

Garcea si oltenii laughing Sau nea marin miliardar.laughing

| dadaaaaa a răspuns:

American Pie 7 big grin vezi ca ii un pic cu prosti.Cati ani ai? big grin

| Visatoarea a răspuns:

The jerk theory

MEAN GIRLS

material girls

bring it on

| angel13 a răspuns:

Nu e chiar film dar merita... fernando indragostit la mondenii laughing

| Rina_2681 a răspuns:

Uite aici un film 2009 made in Moldova foarte bun http://www.youtube.com/watch?v=SuJeL87kN4A

Răspuns utilizator avertizat
| madutza_ubytzik a răspuns:

Te poti uita la filme cu garcea sau vacanta mare, ori la unguru bulan sau la crapa si menumorut! sau puteti cauta faze comice de care sa va amuzati! Distractie placuta!

| Albert_9247 a răspuns:

Nu iti sugerez

| onemaninsane a răspuns:

Cauta Office Space! e foarte tare si educativ happy