| sweetmih a întrebat:

URGENT TPU! Cand apare a 3-a carte din seria Divergent in romana? Se numeste Allegiant.

Răspuns Câştigător
| DarkAngel98 a răspuns:

Cei de la editura au spus ca apare cel tarziu in toamna si va avea numele Experiment.

| sweetmih explică (pentru DarkAngel98):

Mersi, dar mai am o intrebare: Cum ai aflat? Adica ce legatura ai cu editura? (Fara suparare)

| DarkAngel98 a răspuns (pentru sweetmih):

Sunt foarte bun prieten cu traducatorul.

| sweetmih explică (pentru DarkAngel98):

Multumesc. Doar un lucru. Pe la ce capitol din cat a ajuns. Daca sti. Daca nu, nu e nevoie sa te deranjezi. Multumesc inca o data pentru tot. happy

| DarkAngel98 a răspuns (pentru sweetmih):

Scuze de intarziere. A terminat de tradus, dar mai e o gramada cu redactarea, tehnoredactarea. mai exact, toti pasii care trebuiesc parcursi dupa ce s-a terminat de tradus pana la pasul de a fi disponibila.

| sweetmih explică (pentru DarkAngel98):

Si poti sa-mi trimiti pe mail varianta pe calculator te rog? Chiar vreau sa o citesc.

| DarkAngel98 a răspuns (pentru sweetmih):

Nu se poate, sorry. Nici eu nu am voie sa o citesc.

| sweetmih explică (pentru DarkAngel98):

Atunci poti te rog mult sa imi spui cat mai dureaza pana o publica. Hai sa vb pe mess la ancamihai2010@yahoo.com

| sweetmih explică (pentru DarkAngel98):

Te rog sa-mi spui candd apare. Chiar o vreau. Abia am terminat de citit insurgent si sunt innebunit. Apropo, cum il cheama pe traducator?

| DarkAngel98 a răspuns (pentru sweetmih):

Nu stiu ce sa zic, am dat destul de multe detalii. Iti mai zic ca pana in toamna apare sigur. O sa mai dureze ceva.