| alinutza99 a întrebat:

Urgent va rog frumos! am o problema cu laptop-ul meu Acer 7720G. l-am dus la reparat si acum o saptamana mi la adus inapoi numai ca nu mi-a instalat windows-ul.problema e ca prietenul meu mi-a instalat windows vista ultimate.si eu aveam windows vista preminum.si nu merge asa bine.

as vrea sa reinstalez din nou w.vista premium.am auzit ca daca apas pe F10 si alt se reinstaleaza singur (nu am cd la el).

Ce sa fac? daca apas pe alt+f10 o sa revina la windows vista premium (cum a fost cand l-am cumparat)? sau o sa raman ultimate? sau ce se intampla? :-s

sper ca ati inteles ce vreau sa fac happy.

dau funditoiiiiiiiiiiiiiiii love struck

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Mai bun ca ultimate nu exista alt windows! Lasa-l asa! Probabil ti se pare! e cel mai stabil windows si e complet. Nu degeaba ii zice ULTIMATE! Cum sa instalezi un windows mai prost?

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

happy nu va reveni la premium decat daca-l instalezi, ramai cu ultimate, daca te pricepi cat de cat il poti face sa arate ca win7 si sa aiba viteza ca xp.Eu folosesc vista ultimate si functioneaza excelent

| Violent a răspuns:

Va ramine asa nu se va schimba nimic fara CD nu faci nimic. Fundita?