| anonim_4396 a întrebat:

V-as ruga sa imi dati cateva idei despre unde am putea merge toata clasa impreuna cu diriginta ca sa ne distram de sfarsit de an scolar.Nu vrem sa mergem la restaurante si nici nu vrem sa mergem in alte orase...=l?

2 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

O tabara scurta la munte.

| AnToNiKa_7758 a răspuns:

Ati putea sa va cazati la un hotel din apropier, ca, mai aes seara sau noaptea e amuzant(fetele fac farse baietilor si baietii fetelor...soooper), si diriga poate sa mai mearga cu inca cineva( stiu eu... poate o prietena, sau daca e o vrajitoare rea cum e a mea, sa stea cu cineva din clasa care nu e bagat in seama de nimeni)laughing
FUNDITA?kiss