| AlinaBarbi09 a întrebat:

V-ati pregatit de scoala?happy

6 răspunsuri:
| DexterKill a răspuns:

Nu mi-am cumparat nici macar un caiet deci cred ca da laughing

| Gini a răspuns:

Hey!
Pai,eu unu da. Am nevoie decat de un caiet, si acela il iau in drum spre scoala. laughing
Pa, pa.

| AnneBre a răspuns:

Pai nu mi-am cumparat NIMIClaughing

| Pinguuuin01 a răspuns:

Da.tu?:d

| TheHoRror a răspuns:

Pai da... daca vrei sa afli daca si tute-ai pregatit de scoala poti face testul acesta online, are doar 7 intrebari http://www.clopotel.ro/......la-17813-1

| hahahaha a răspuns:

Buna!
Oarecum.deoarece incep liceul nu prea stiu ce trebuie sa-mi cumpar insa am aflat ca nu am uniforma asa ca mi-am luat haine si cateva rechizite.tu te-ai pregatit?