| ValarMorghulis a întrebat:

Va imploor.FUNDA...Cum aflu parola pusa acum la calculator? pls

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in START-SETTINGS-CONTROL PANEL-ADMINISTRATIVE TOOLS si selecteaza "Computer Management". Aici selecteaza "Local Users and Groups" si "Users". Click dreapta pe contul tau si selecteaza SET PASSWORD. Aici lasa blank cele doua cimpuri pentru parola si da-i OK. End of story.

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu o poti afla...

| alejinxique a răspuns:

La service autorizat. happy sau cu ajutorul unui hacker bun si in care sa ai incredere

| ValarMorghulis explică:

De windows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parola, de windows sau de BIOS?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumparati o carte pe care scrie windows mediu-incepator si gasesti acolo. Dureaza prea mult sa-ti spun in scris