| Div_2769 a întrebat:

Va plac filmele si telenovelele indiene?

Răspuns Câştigător
| Ecaterina a răspuns:

Sunt bune unele... spre exemplu::''a ta pentru totdeauna''. e o telenovela extrem de pura sh frumoasa.

74 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Daa mie imi place A ta petru totdeauna e foarte frumos filmul ala indian e pe national tv de la ora 17:30 :*:*:*:*:*:*:*:**::X:X:X:X:X:Xlove struck

| viki a răspuns:

Imi place un film indian foarte mult"Prietenii mei, elefantii". De fiecare data cand vad filmul, plang.sad

| JackieSue a răspuns:

Hm...imagineaza-ti o mare pancarda cu un NU scris maaare.
Spuenti-mi si mie ce vedeti interesant la filmele indiene.

Răspuns utilizator avertizat
| Viuvi a răspuns:

Hmm ...am pus si eu o intrebare asemanatoare si nu am pirmit raspunsuri prea incurajatoare laughing
Ce pot sa zic?
Sunt innebunita dupa filemel indiene, dupa Shahrukh khan :X, dupa "Om shanti om" si "kal ho na ho" laughing, dupa Sharad Malhotra si dupa "A ta pentru totdeauna" ...sa mai continui?hee hee

| faranume a răspuns:

Pai nu prea ma uit la telenovele... dupa cum am mai zis sunt o pierdere de timp.
niciodata in viata reala nu se va intampla ce se intampla in filme

| mariutza a răspuns:

Daaa... le ador.mai ales filmul Om Shanti Om :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi plac la nebunie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dati si mie un site pentru a descarca a ta pentru todeauna va rog mult de tot filmul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foarte mult, cel mai mult imi place a ta pentru todeauna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cel imi mult imi place a ta pentru totdeuan esti actrita mea preferata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ador filmele indiene:X si a ta pentru totdeauna are 500 de ep in india, la noi in romania are 250 un ep are 22 de min. si la noi se difuzeaza 2 intr-un 1.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...in special cele mai curatele...cu actorii vechi, adica care au acum in jur de 30 sau 40 sau 60 ani...nu cu alde 2 ca alea prea au ajuns sa arate tot pe ecran... dar in general da, iubesc filmele indiene...si telenovelele... dar numai sud americane...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA foarte mult felicitarile mele.Am o intrebare pentru Divyanka.Sharad si ea sunt impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ude pot sa il gasasc filumul a ta petru todeauna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foarte mult ma uit la ''A ta pentru totdeauna" in fiecara zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt Dorina.Si ador filmele indiene... mai ales a ta pentru totdeauna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar place sa mai faca un alt film ampreuna ca le sta bine ma refer la Vidia si Sagar tinetio tot asa pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar place sa mai faca un alt film ampreuna ca le sta bine ma refer la Vidia si Sagar tinetio tot asa pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cel mai mult imi place a ta pentru totdeauna si in cautarea fericiri, priteni mei elefanti, vandana mai multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca imi plac mult si il urmaresc de la inceput si imi doresc id-ul tau pentru a cere informatii despre india

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai ales a ta pentru totdeauna. cred ca este cel mai bun serial tv. dar cel mai mult si mai mult imi plac totii actorii. cred ca sunt cu adevarat niste staruri adevarate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult a ta pentru totdeauna si ii ador pe sagar si vidya.(Divyanka Sharad Malhotra ) care vreti sa vb cu mine id meu este pryntesyk_rebelwinkingwinking besk muuuuullllltttttt vidya si sagar :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da