| Flavianadx a întrebat:

Va plac plajele de nudiști? Mie da, ca stau liniștita cu amica mea, nu ma deranjează nimeni. (Cred ca jumătate sunt gay acolo)
Ceva bunaciuni agățați și voi? Mai greu de găsit stiu...

15 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Unde esti in vama
eu sunt in vama
vreau sa te agat
mie imi plac femeile
nu iumi plac barbatii
ahi sa ne agatam impreunabatting eyelashes

| GabiDumitrescu a răspuns:

Botezul ar trebui facut cu pruncii imbracati, mama ei de treaba. Satanistii astia umbla cu copiii in putzulicile goale prin sfinta ghiserica!

| Catrice a răspuns:

Mișto acolo, mai mergem și la anulhee hee

| Zuzu1991 a răspuns:

Da, sunt toti gay, DAAA
https://www.youtube.com/watch?v=bKPfHQVjIns
run, run, RUNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN!

| T0T a răspuns:

Nu e că sunt gay, dar le e frică că femeile pot să îi acuze de agresiune sexuală. Practic unii dintre ei nici nu se uită prea mult.

| Cristian226 a răspuns:

Pe plajele de nudiști sunt mai mult oameni în vârstă sau trecuți de tinerete.Cunosc și eu mulți bărbați singuri care merg acolo sau femei. Bărbații care merg acolo sunt singuri dar au o vârstă înaintată. Bănuiesc ca au probleme de comunicare cu femeile sau nu știu.

| Flavianadx explică (pentru Cristian226):

Asa e ca-s mulți pensionari la noi. Și in străinătate e la fel la nudi?

| Flavianadx explică:

De ce puneți voi doua puncte aiurea? E vreun vers de manea sau ce?

| Flavianadx explică (pentru T0T):

Cel mai mult se uita cei cu ochelari. Li se scurg ochii. Cred ca memorează tot ce vad laughing Ajung acasa experți in anatomie. Apoi isi iau o supra specializare in ginecologie rolling on the floor

| mgtow a răspuns:

Https://youtu.be/YOk7gZiT82A masina mea e exact ca asta in alb perlat si volan taiat la picioare adica drept jos drept sus in cerc stanga dreapta. Cu ea agat destule pe net nu trebuie sa le caut in public.

| Flavianadx explică (pentru mgtow):

Stiu bre e a doua oară când îmi zici laughing ce te tot lauzi cu masina?
Parca ziceai ca ești pe salar de mare barosan in UK. Cu masina asta nu te lauzi nici prin Buc.
In UK ce sa mai zic... îți trebuie măcar un GT3. Da și Porsche vezi pe toate drumurile acolo.

| mgtow a răspuns (pentru Flavianadx):

Da mai bine ma laud cu asta decat cu un bmw ruginit cu km dati inapoi sau lamborghini fara bani de mancare. In UE costul duce la 35.000€ pe mine m-a costat 25.000£ noua in uk avand valoare in banii lor am iesit in avantaj. Oriunde da rezultate masina habar n.ai cat de rara & atrage atentia in uk sau ro. Masina e o raritate usor de modificat si ieftina la intretinere am tot dreptul sa ma bucur de ea. Vrei masina scumpa sa iti dea probleme? Gasesti marci germane la orice pas facute sa se strice. Japonezii fac masini mai bune. Daca vb de Nissan GTR sau skyline cu motor de 3L unde nu poti sa scoti randamentul maxim e risipa de bani.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

(Cred ca jumătate sunt gay acolo)
Crezi greșit. Nu ești deranjată fiindcă cei din jur gândesc altfel.

| Simpatic a răspuns:

Si poza ta din anul 2000 de la Costinesti cand o schimbi? happy
cu ce sa agati la plajele de nudisti cu stromeleul scos pe afara?
apropo de ce scria mgtow dar a gresit putin cu masina agati la Mamaia nu la vama veche unde vin toti slinosii in papuci de cauciucwinking
Faptul ca ai pomenit de GT3 (porsche) inseamna ca tu te plimbi numai in de astea sau in logane de alea cu sigla nike pe luneta, fii sincera laughing
Toyota Gt86 ca a lui mgtow nu e pentru toata lumea, nissanul pe care l-am avut eu la fel
Dar noi suntem fani masini japoneze preparate, in timp ce baietii de dorobanti si taraturile ce se perinda pe acolo au masini de show off (nasul pe sus), nu stiu ei cum e sa ai injectie de etanol pe masina sau Nos, anturajele in care ma invart eu au sleepere dar mie imi place mai mult o masina cu potential, si crede-ma japonia e tatic, nu intoarce lumea capul dupa un porsche nou cum intoarce dupa o mazda RX-7 wide body kit, subaru wrx, nissan GTR, toyota supra, nissan 370Z etc japan power, arigato.
ce vezi tu prin Bucuresti cu colant pe ele, lamborghini urus sau mai stiu ce prostii de cocalari cu bani, sunt din banii parintilor la coteii astia sau din proxenetism, barbatii adevarati isi castiga singuri banii si isi satisfac poftele in materie de masini, nu le dau femeile bani si nici parintii!

| mgtow a răspuns (pentru Simpatic):

Masinile rare cand primesc bani si se investesc in ele ajung mai faine decat alea care costa 500k€ acum. daca omul are bani nu inseamna ca trebuie sa se arunce la o masina cat o vila. Totul depinde de gusturi. Ma multumesc cu ce am si daca altul are mai ceva mai bun decat am eu mi se rupe, respect Japonia pentru masinile lor.