| victor_2113 a întrebat:

Va plac Robotzi? Comentati!
Mie imi plachappy

7 răspunsuri:
| Adrick a răspuns:

Foarte tare! chiar au umor! happy

| BlackScorpion07 a răspuns:

Super Tare mai ales episodul nou 19 chiar acum l`am vazutlaughing

| B3happy a răspuns:

Si mie imi plac. Sunt foarte amuzanti happy

| Bullweif a răspuns:

Sunt o moda si-au sa treacahappy dar imi plac mult. Au un umor care merge dincolo de ce vezi la prima vedere. Iti dau de gandit(cui vrea) si asta e bine. Deci da, imi plac.

| SomebodyWhoIsHere a răspuns:

Dddaaaa sunt niste personaje fantastice dar c-am nebuni si greu de gasit in dictionar rolling on the floor

| deniii_7247 a răspuns:

Da,sunt foarte drăguţi şi nostimi, însă sunt persoane care nu mai ştiu să spună o propoziţie fără o replică din robotzii, bine. să nu exagerăm. mă rog. sunt simpatici, însă cu toţii sunt cam obsedaţi de ei. îmi place cu toate astea să mă uit la ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si miesmugsmugis asa micuti laughingsi haiosi si simpatici, sunt dulci ca o savarina=p~si imi plac toate episoadele :X:X: tie iti placsmugsmug?