| Claudiuu a întrebat:

Va place Coca Cola? sau Pepsi?

Răspuns Câştigător
| PedoBarbie a răspuns:

Pepsi twist.

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ambele happy

| ArtisticWorld a răspuns:

Or fi ele bune, numai ca daca bei in cantitati exagerate, e posibil sa faci gauri in stomac. Daca nu credeti, turnati cola sau pepsi intr-o cana si puneti la incalzit.

| simf a răspuns:

Iulius19, "acum cativa ani" sa insemne oare 1898? de atunci se fabrica pepsi cola. inainte de 89, pe piata romaneasca nu exista decat pepsi, coca cola deloc. daca nu stii, verifica. si oricum nu vorbi in necunostinta de cauza.

| FanMJJ a răspuns:

Ambele bauturi sunt bune, atata timp cat nu le bei seara

| AspeedW a răspuns:

Coca Cola pentru ca produce Sprite si Fanta... Si Fanta de Struguri e sucul meu preferat

| FericituIndragostit a răspuns:

Cu ce te ajuta pe tine ca la ati le place asta?
Niciunul nu e bun de nimica laughing (Parera mea )

| TheQueen a răspuns:

Nuuu! Nu-mi place deloc deloc deloc.Acum nu stiu de tine, dar pe mine nu ma incanta sa beau vreun pahar de cola sau pepsi.mai bine beau apa laughing.

| unbaiat_2826 a răspuns:

Niciunul

| emaalexandra97 a răspuns:

Este tot acelasi continut doar ca se numeste diferit.

| PedoBarbie a răspuns:

Ambele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dr.Pepper

| Iulius19 a răspuns:

Sa stii ca cele doua bauturi racoritoare sunt aproape la fel intrucat pepsi a cumparat formula de la coca-cola acum cativa ani ptnru o suma uriasa de la un fost angajat al coca-cola