| GiuliaTamas a întrebat:

Va place faza asta cu anonimi? eu chiar urasc chestia asta! [stiu ca e o intrebare cam stupida dar va rog raspundeti]

Răspuns Câştigător
| Mihai7best a răspuns:

Is toti ratatii care nu au curaj sa isi arata numele si fac misto ( 90%) sau dau raspunsuri idioate la intrebari ar trebui sa nu se mai lase acest lucru

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ma deranjeaza cu absolut nimic. Eu raspund la intrebare, nu imi pasa cine intreaba. Sii prefer multi dintre acesti anonimi unor utilizatori ca LittleTweety, Mariela etc

| GiuliaTamas explică:

Mda aveti dreptate dar ii iau apararea lui mihai majoritatea dau raspunsuri idioate

| UNfriendLY a răspuns:

Da, imi place

| eueu1212 a răspuns:

Pai poate unii vor sa ajute oamenii fara sa aiba cont. eu stiu thinking

| SalutTpu a răspuns:

E enervant

| Ford a răspuns:

Pai nu e cea mai rea treaba cand vezi ca la intrebarea ta raspunde un anonim dar asa m-am inscris si eu pe tpu.Prima data am raspuns la o intrebare care ma interesa, ca anonim (daca ar fi tebuit sa ma inscriu n-as fi facut-o din lene). Eu cred ca este totusi o idee buna deoarece un om care nu are cont dar stie raspunsul la o intrebare poate sa ni-l impartasesaca si noua. Iar daca ii place site-ul poate sa se inscrie.