| lovelovelove a întrebat:

Va place jocul farmerama? eu azi am inceput sa joc si imi place big grin fundita

Răspuns Câştigător
| andrutzykazana a răspuns:

E jocul meo preferat (funda)

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu ma joc Farm ville love struck

| rRAzvANn a răspuns:

Prefer Farmville

| L3moNN a răspuns:

Habar n-am ce joc "ala" dar ai incercat sa joci stiu si eu...Metin2(Privat), W. O. W. sau cabal adica niste MMORPG-uri adevarate dar ATNTIE:Creaza dependentarolling on the floor...io mai joc doar Metin2 si nu ma pot lasa de el de 2 ani asa ca iti recomand jocurile dar nu NON-STOProlling on the floorsunt super sincertongue fundabig grin

| Lalysuka a răspuns:

E destul de ok... cam plictisitor, dar e placut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,joc in fiecare zi...si dimineata cand ma trezesc 1lucru p care il fac este sa-mi strang recolta...