| Andreea_6336 a întrebat:

? Va place Lady Gaga?

Răspuns Câştigător
| CrIsSLoveCristi a răspuns:

NU.
3 motive:
- frumusetea nu e unul dintre atuurile eilui (inca am dubii...) si cred ca ar fi mai bine sa stea departe de copertile revistelor unde apare in diverse pictoriale.
- face muzica comerciala (desi are voce)
- incearca cu orice pret sa socheze prin aparitiile sale excentrice; un fel de Merlin Manson in varianta feminina.

Macar e oarecum originala si are si ceva voce fata de alti asa zisi "artisti".

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu...e prea ciudata!

| qtheodora a răspuns:

Este cam ciudata coafurile ei stilul ei de imbracat etc...dar imi place ca este originala.

| Mony a răspuns:

O ador:X:X:X:X:X:X Imi place foarte mult stilul ei "ciudat" de imbracaminte, coafuri iar melodiile + video is chiar superbe:X

| BoOoMbOnik a răspuns:

Da imi place foarte mult :X:X:X:X tie?

| Dreamer a răspuns:

O data mi-ar place...de mai multe ori nu!

| MadQueen a răspuns:

Da. E stiu ca multi oameni nu o plac si spun multe lucruri despre ea dar eu cred ca e doar diferita. I place sa dfie diferita, originala fata de alti cantareti, pentru a parea mai interesanta si chiar reuseste. Daca am fi toti la fel ar fi o lume plictisitoare. Nu e nimic rau in a fi "ciudat" cum spun unii laughing

| FashionDiva a răspuns:

Daca va place asa mult, incercati acest test - http://fashion.mozku.com/2011/01/cat-de-bine-o-cunosti-pe-lady-gaga/

| Diana6185 a răspuns:

Da, adica doar o admir pentru muzica pe care o canta happy
Insa nu pot spune ca aceasta este modelul meu, deoarece, in ultimul timp, in presa s-au auzit multe zvonuri dupa care ea ar fi: Homosexuala sau ca ar fi facut schimb de sex. Oricum, sa stii ca vocea ei este foarte mult modificata in "Alejandro" sau "Poker face". Sa o asculti in timp ce canta live pe YouTubewinking.
Fundita, te rog :*?

| maryiusz97 a răspuns:

Nu, sunt multe mituri despre ea, cum ar fi ca e barbat, mie si frica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place de ea, in schimb mi-a placut melodia Alejandro laughing. Era preferata lu' tati si de la el am inceput sa o agreez big grin

| aLexx_6290 a răspuns:

Dahappy

| bvb a răspuns:

CisSLoveCristi: chiar Manson in varianta femininta
http://www.youtube.com/watch?v=kKQHPqRd8Go

| ruxandra_7260 a răspuns:

Da imi plc foarte mult Lady Gaga.

| ruxandra_7260 a răspuns:

Da imi place!