| MeDyw0w a întrebat:

Va place sa jucati tenis? love struck

10 răspunsuri:
| ȘtefiȘtef a răspuns:

F. mult :X ador tenisul. tie iti place?

| Mony a răspuns:

Ador tenisul :X fac aproape de un an big grin
Merg zilnic big grin

| LoveSelena a răspuns:

Mi imi place foarte mult, mai ales cel de camp.Vara viitoare cred ca ma voi duce la tenis de camp sau dansuri.Imi place love struck

| HelpMeNow a răspuns:

Joc tennis de 6 ani big grin in resita, am mai participat si la concursuri.

Este un sport foarte bun deoarece iti intareste muschii foarte mult big grin

| butterflyeffect0000 a răspuns:

Si mie imi place mult. Este unul dintre sporturile mele preferate.
Imi place si tenisul de camp si celalat dar prefer tenisul dr camp. Feicare cu parerea lui!

| MeDyw0w explică:

Mie imi place mult de tot! happy

| MeDyw0w explică:

Eu ma refeream la tenis de camp. Si mie imi place la fel de mult! Joc tenis de 5 ani si cred ca e un sport minunat!

| nobody2011 a răspuns:

Nu stiulaughing

| ankybc a răspuns:

Ce fel de tenis de camp sau de masa?
Oricum mie imi plac amandoua, la scoala fac de masa si de camp am facut 4 ani de performanta dar m-am lasat.

| Maria_4737 a răspuns:

Si eu fac tenis si de masa si de camp si sunt cea mai buna de la scoala si pe mine ma ia mereu la campionate funda?