| lotoflaughs a întrebat:

Va rog am mare nevoie de ajutor! Pe Facebook, mi-am pus din greseala anul nasterii 2001 si acum am contul dezactivat! Cum il pot activa la loc?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai pus 2001 nici a fost activat.Pentru ca apari cu varsta sub 18 ani.Modifica data, in asa fel sa ai 18 sau peste 18.Si va merge.

| stefanionut97 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu are treaba anul nasterii cu activarea contului. Eu am 16 ani si am pus data reala a nasterii. Si nu am niciun fel de problema

| lotoflaughs explică (pentru darrio2007):

Chestia este ca nici nu mai pot intra in cont.Pun id-ul si parola si imi spune ca nu ma pot conecta fiindca mi-a fost dezactivat contul.

| darrio2007 a răspuns (pentru stefanionut97):

Esti sigur? Ce an ai pus?

| lotoflaughs explică (pentru darrio2007):

La inceput, aveam anul 1990 dar am vrut sa schimb in anul 2000, si am selectat fara sa vreau 2001.

| darrio2007 a răspuns (pentru lotoflaughs):

Cred ca va trebui sa mai incerci peste cateva zile.

| stefanionut97 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......z-din-nou/
uita-te aici. Din cate stiu nu are treaba anul nasterii cu dezactivarea contului.