| BlackAngel23 a întrebat:

Va rog! cum recuperez parola de la mess mi-a sparto cineva...am dat la recuperare parola bun am dat alternate ala email si imi zice ca Va rugam sa verificati mesajul trimis la adresa dvs. de email pentru a reseta parola dvs. pai ok da eu cum intru pe emailu ala?

Răspuns Câştigător
| cristinna23 a răspuns:

Https://edit.europe.yahoo.com/......forgotroot intra aici pentru a schimba parola, e cel mai bine asa nimieni nu o sa mai poata sa umble la idul tau