| alexandra_2435 a întrebat:

Va rog dati-mi niste programe online unde pot sa fac videoclipuri din poze gratuit!

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

VideoPad Video Editor descarcal ca nu e online online nu stiu

2 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Poti sa incerci programul FOTO2AVI

| Str3n6arizza a răspuns:

Nu ai nevoie de programe online, daca ai windowsul instalat, atunci SIGUR in local disk C: la Program Files ai un program instalat numit Movie Makerwinking poti sa pui poze unele dupa altele si ti-l face el filmulet. Poti sa ii pui si o melodie happy Eu asa le fac, plus ca are si efecte speciale pe acolo si e foarte usor de folosit. Despre site-uri nu stiu decat unul dar iti cere 3 dolari pe film si chiar nu are rost. Fara sa ii faci nici o setare ii poti arunca o melodie si pozele ti le afiseaza la interval de 5 secunde, e super usor de folosit, incearca si tuwinking