| sasukenice a întrebat:

Va rog din suflet sa imi spuneti si mie daca Sasuke va muri pana la sfarsit, iar Sakura se va casatori cu Naruto? Va multumesc daca imi puteti spune!

Răspuns Câştigător
| 3thera a răspuns:

Imi pare rau, dar nu avem de unde sa stim.Doar Masashi Kishimoto(creatorul Naruto si cel care deseneaza manga[benzile desenate japoneze dupa care se fac anime-urile]) stie big grin.
Singura chestie stiuta(despre astea cu casatoritul si d-astea) este ca el a zis intr-un interview ca nu prea intentioneaza sa scrie romantism pentru aceasta manga si acest anime.
Probabil doar la ultimul capitol manga si ultimul episod din anime o sa-i arate mai mari si cu familii.Altceva,sincer,ma indoiesc. Vom vedea cum va vrea Kishi sa faca big grin

Oricum, eu cred ca Sasuke va muri.Ar fi prea frumos sa se intoarca la vechii lui prieteni, nu? Pentru ca devine din ce in ce mai nebun, acum vrand sa distruga Konoha...nu il vad prea bine.Si sigur se vor lupta Sasuke si Naruto spre sfarsit, o sa vedem ce se va intampla.
Oricum nu mai e foarte mult pana la sfarsit(presupun), pentru ca deja in manga care a aparut joi a inceput razboiul, deci...

Daca mai ai alte intrebari din Naruto Shippuden sau vrei sa citesti manga, doar da-mi un mesaj happy

12 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Buna eu ador animeurile in special Naruto iar Ssuke nu va muri Naruto nu va permite asta si poate cine stie se vor casatori Naruto cu Sakura :d

| vladvlad23 a răspuns:

Nu stiu daca seria este terminata. Oricum nu cred pentru ca sakura il place pe sasuke si de ce ar muri sasuke? Ar putea sa mearga orb la sfarsit din cauza a Mangekyou Sharingan.

| KiryuZero a răspuns:

Naruto o sa moara sasuke nu va muri si e clar ca sakura nu o sa se casatoreasca cu el

| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Am fost fan Naruto [ si am 20 de ani. lol. ] straight face, dar Sasuke, merleste pana la urma si chestia cu Sakura. nu stiu, sunt desene online si filme in care apar aceste personaje si inca altele mai noi si mai coolwinking

| Mira8773 a răspuns:

Pai am citit pe un site ( numai stiu pe care ) ca s-ar putea ca in lupta lui naruto cu sasuke ca sasuke va muri / dar nu e sigur. despre partea cu sakura, insa domne sa ne ierti, eu cred ca hinata cu naruto se iubesc. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kk sa fim seriosisasuke nu stiu daca va muri dar sunt sigura ca sakura se va casatori cu sasuke tongue se potrivesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sasuke si sakura se casatoresc si fac copii.

| KitKat15 a răspuns:

Deci daca sasuke moare, eu ma sinucid laughing) hai totusi sa fim seriosi. masashi kishimoto nu este totusi ATAT de morbid incat sa-l omoare pe al nostru SASUKE ...eu cred ca la sfarsit sasuke isi va gasi o fata EXACT LA FEL: frumoasa puternica si egoista care sa-l puna la punct ^^(sau cel putin asa gandesc eu) deci NO WAY sa moara happy

| b0ssu a răspuns:

Eu stiu ca Sasuke va muri pentru Naruto.In ultimul episod Naruto, Sasuke si Sakura se vor lupta cu 10 cozi in al treielea razboi shinobi.Naruto,epuizat,nu se mai poate misca iar 10 cozi face un jutsu pentru a il omori.Sasuke se pune in fata lui Naruto si el este lovit(ca in lupta cu Haku) pentru a il apara.Acolo va muri.Naruto se va transforma in forma completa(9 cozi) si il va omori pe 10 cozi.Aici se termina al treielea razboi shinobi. Oricum va incepe si Naruto Akkipuden! Uite un link cu intamplarile din Akkipuden in scris care vor urma in anime:http://shinobi-fansub.ro/threads/naruto-akippuden-poveste-originala.1132/

| naruto2000 a răspuns:

Naruto s-ar putea sa fie cu sacura nu stiu inca stiu ca sasuke moare pe la sfarsit

| Eugen260 a răspuns:

Naruto nu va muri findca sakura a incercat sal omoare pe sasuke de dragul lui naruto, si chair am vazut multe imagini si vidio cu naru si saku si din moment ce a incercat sal omoare pe sasuke este sigur ca sakura nul mai place de sasuke si sia descoperit adevaratele sentimente fata de naruto.