| remus a întrebat:

va rog, este cineva din orasul SIBIU s-au din localitatea SASCIOR, jud. ALBA?

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Ah, deci eu am nimerit 2 numere laughing mersi de informatie big grin

4 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Remus, asa de curiozitate... ce numere au iesit la loto? big grin

| remus explică:

da, caut o veche cunostinta draga, la care am o obligatie de prin anul 73-74.

| remus explică:

numerele...32,22,3,35,29,17
noroc ...9472808
pentru andreutz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Remus si daca ar fi? Care este rolul intrebarii tale? Poti foarte bine sa cauti in pagini aurii. Poate gasesti mult mai repede.