| Prezidentul a întrebat:

Va rog fr ziceti-mi un hack (+9 by banjo clientside, multihack by banjo, cheat engine) care sa mearga pe metin 2 ro, vreau si eu sa stiu un LINK IN ENGLEZA pls dar sa fie verificat, chiar de voi daca se poate, as da fundita la toti cu raspunsurile corecte dar, din pacate merge numai la unu'... o sa mai pun intrebari si dau fundite, numai ziceti-mi un link-hack-care merge!

4 răspunsuri:
| GDY a răspuns:

De fapt, pe metin2 ro nu mai merge hackul, s-a bagat hack shiled, dar iti zic un secret daca vrei, pe ce sv joci, ce regat si ce nick?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hackul se numeste
multisenddem2rohack

| Prezidentul explică:

Lupus, nick fr3akzz, regat albastru

| MaRkYaNn a răspuns:

Clientside sau cheat engine da trebuie sa te uiti mai intai p youtube ca sa vezi cum se foloseste.