| AleandraIleana98 a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma la filmul silen hill eu am vazut finalul dar nu l-am inteles cine imi poate explica

Răspuns Câştigător
| BabyPink a răspuns:

Sharon este o fetita care are probleme cu somnambulismul. In transele ei mentioneaza un nume: Silent Hill!
Mama sa Rose pleaca spre aceasta localitate pentru a gasi raspunsuri ale starii fetitei sale. Acest orasel a fost evacuat din cauza unui incendiu cauzat de emiterei de gaze provocate de carbune, pericol inca iminent. Dupa un accident, Rose se trezeste intr-o alta dimensiune a localitatii, unde Sharon este disparuta. Urmarind o umbra a ceea ce Rose crede ca e silueta fetitei sale, ea este atrasa catre un grup terifiant care transforma tot ce ating!

Sper sa fie de folos happy

4 răspunsuri:
| AleandraIleana98 explică:

Ms dar asta stiu nu ai cumva vreo idee despre final adica ele au ajuns acasa sau au ramas in dimensiunea aia?

| dyna_1486 a răspuns:

Buna.pana la urma da au ajuns acasa pentru ca alessa a reusit sa se razbune si totul a trecut.cred ca asa a fost.:*

| mcristianf a răspuns:

Hai selene silent hill este un film de groaza deci finalul nu a fost prea pe intelesul nostru de fapt are un sfarsit destul de aiurea

| NoEyes a răspuns:

Care Silent Hill?