| alexo1 a întrebat:

Va rog frumos sa imi spuneti cum pot sa aflu parola de la Counter Strike ca sa ma fac admin stiti voi adminu va cere nicku si pw ca sa devii si tu admin... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| m4r1n a răspuns:

Deci, daca ai admin pe un server trebuie sa fii trecut in users.ini cu nick si pass, daca vrei sa afli parola, sau numele cu care ai fost trecut pe acel server intreaba ownerul serverului, doar el are acces la users.ini.

4 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Daca detii tu acest server, intra in Partitie:...\HLDS\cstrike\addons\amxmodx\configs deschizi users.ini
in josul paginii adaugi "inlocuieste cu nume admin" "inlocuieste cu PAROLA" "bcdefghijklmnopqrstu" "a"
salvezi acel fisier, repornesti serverul, intri in counter deschizi consola si scrii: setinfo _pw "si PAROLA pe care ai trecut-o in users.ini" si sa ai numele pe care l-ai trecut acolo in acel fisier.
Daca e admin mod intri in HLDS\cstrike\addons\adminmod\config\users.ini
jos adaugi nume:parola:131071 intri in counter strike, deschizi consola si scrii: setinfo _pw "PAROLA setata"

| Chrome_1943 a răspuns:

Trebuie sa faci cerere pe forum. Daca adminul ti-a acceptat cererea, o sa ii dai tu un " Private Message " cu nick-ul care il vrei si o sa iti dea " Private Message " pe forum cu parola, iar cand intrii in joc scrii ce iti spune el acolo.

FunDa please big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu un server amx mod x si nu merge sa intre alte persoane mie imi apare la favorite in cs imi arata tot can intru dar nu merge sa intgre alte persoane. nicinu mi-ai dat admin. pls cine ma ajuta!

| AlexaNNdeR a răspuns:

Daca ai net de la romelecom sau alte retele in afara de rds rcs te ajut eu cu sv deoarece la rds rcs nu poti sa ti un sv de cs ma gasesti la al33xander@yahoo.com