| maddy_1722 a întrebat:

Cum pot transfera poze de pe net pe telefonul mobil? Mentionez ca telefonul este Motorola V360!

8 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Iti iei un cititor de carduri.si la card iti da un card reader.bagi cardul in card reader si apoi in cititorul de carduri si il conectezi la pc printr-un cablu usb.si apoi intri pe net.descarci pozele si le bagi pe card in sectiunea images...winkingsper ca te-am ajutat...totul te costa cam 50 lei noiwinking

| hamsterx a răspuns:

Cu cablu de date? big grin
dar nu dp net mai intai le salvezi si tu in calc si dupa aia cu cablu le trimiti in telefon. altfel nu stiu big grin

| nonameih0000 a răspuns:

Eu am bluetooth stick bagat la calculator si pe telefon tot bluetooth. pe telefonul prietenei mele pot sa descarc dar pe al meu nu...al meu este nou acum umparat, nu stiu ce sa iti zic, nici eu nu pot

| dia_2587 a răspuns:

Daca nu ai cablu de date ai doua variante:
prima ar fi sa-ti iei un adaptor bluetooth pentru pc, il gasesti si la un pret accesibil cam 20 lei( daca vrei sa ti-l iei da-mi un mesaj pe privat)
si a doua varianta ar fi cea pe care ti-a dat-o vally, adica iti iei un card reader si un card micro sd, pentru ca am vazut ca acel mobil are un slot micro sd deci suporta un astfel de card, dar bineinteles e ceva mai scump.

| ------------------ a răspuns:

Cel mai ieftin si faci si o treaba buna, e sa iti cumperi un "cablu de date miniUSB"(asa se numeste), am vazut ca se vinde pe net de la 7 lei fara CD(nu ai nevoie neaparat de el daca ai card de memorie pe telefon), pana la 20 de lei dar are si CD.(apoi faci cum a scris c2rmen)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai trebuie sa copiezi pozele in pc(clickdreapta- save asa), apoi introduci cablul de date in usb-ul pc-ului si in telefon, astepti sa iti apara ca la cd, deschizi si copiezi acolo imaginile dorite.happy

| Boxyoru a răspuns:

Prin cablu de date simplu id boxcristi_cristi

| bestestflo a răspuns:

Daca nu ai cablu de date iti cumperi un adaptor usb bluetooth ce se conecteaza la pc si astfel poti trimite muzica, poze de pe pc pe telefon si invers