Întrebare recomandată | DanielIlie a întrebat:

Vă rog recomandați o baltă pentru pescuit de agrement, doar din experiență proprie, de preferat în sudul țării. Nu doar reclamă. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| elenamarchidan1991 a răspuns:

Buna,

Eu cu sotul meu am fost pe balta pescarului impreuna cu copii. Sotul a prins cativa crapi, dar noi ne-am distrat la 2 undite prinzand doar carasel. Recomand e o balta nu departe de Bucuresti. cred ca am facut pana la destinatie cam 20 minute. poti lua legatura cu ei direct pe site www.balta-pescarului.ro

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pe Insula Belina.

| DanielIlie explică (pentru sadrian46):

Pescuiește doar Irina! laughing