| BestOctavian a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, cand incerc sa intru pe server la Metin2 Blacknight imi apare ca se conecteaza si ramane asa. Credeti ca mi-a banat contul sau nu prea merge la mine? A, si serverul arata ca e pornit! Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| kappa a răspuns:

Nici o problema, asa face si la mine, este o problema cu server-ulsau ai lag prea mare, oricum, incearca sa stingi modem-ul si sa-l pornesti.asa fac eu. daca era contul banat...scria direct."cont banat"sau nu se poate accesa. sper sa te fii ajutat(fundita)big grin

| virusz a răspuns:

La serverele private apare foarte frecvent problema login-ului.Asteapta o sa mearga