| Slavic a întrebat:

Va uitati des la desene animate? big grin

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Da, la desene animate pentru adulti, interzise minorilor.

9 răspunsuri:
| mika a răspuns:

Dacumlaughinglaughing cand am timp sau cand ma plictisescbig grin

| cami_5314 a răspuns:

Da in fiecare zi, crying inainte de nani, 20 de minute lungi tare sad. Ma joc si cu plastilina, lipici, carioca etc si fac si niste castele din cuburi de nu-ti vine sa crezi. Toate pentru fericirea fiului meu. big grin

| STARRINGDiva a răspuns:

Da ma uit la desene animate! laughing Niciodata nu esti prea tanar sau batran pentru desene animate :d

| Lol_1641 a răspuns:

Cand am timp, ma mai uit si la alea! laughing

| dark_9812 a răspuns:

Nustraight face adica eu in general nu ma prea uit la televizor...mai mult vad filmele pe Pc

Răspuns utilizator avertizat
| DaNNuTzz a răspuns:

Ma uit cand nu am ce vedea la alte posturi de televiziune

| cosmin_2318 a răspuns:

Odata la 2 lunibig grin

ma mai uit imi aduce aminte de copilarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,sigur!