| Winehouse_Back_to_black_1997 a întrebat:

Vand colectie cu Selena Gomez! Colectia este formata din: * biblioraft cu articole din Romania si straine (peste 150) * dosar cu 75 de postere din Romania si straine de toate marimile* cd Kiss and Tell ORIGINAL * ceas ORIGINAL *Cartonas strain ORIGINAL Cine este interesat sa-mi dea un mesaj privat si negociem pretul. SI MAI AM SI ALTE POSTERE SI ARTICOLE DIN ROM SI STRAINE CU ALTE VEDETE!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PrayForGaga a răspuns:

Vinzi si pe bucati, adica doar articolele, posterele si cartonasul?

| Winehouse_Back_to_black_1997 explică:

Pai sunt satula de selena si daca tot n-am ce face cu atatea chestii cu ea... poate altora le trebuie