| tudorMJ a întrebat:

Vaping: Ce efecte are e-lichidul cbd (canabidiol) cand il vapezi?

Răspuns Câştigător
| uanna29 a răspuns:

Am vapat si eu stai liniștit.dar nu a avut niciun fel de efect asupra mea..asta probabil că nici nu am vapat cine știe cât, dar mrg, ai dreptatelaughingtrebuia să știu eu și să scriu...

2 răspunsuri:
| uanna29 a răspuns:

Efectele benefice ale consumului de ulei CBD sunt deja foarte bine cunoscute atat de specialisti, cat si de publicul larg. Substanta activa, canabidiolul, are proprietati antibacteriene, antiinflamatoare si antispasmodice, fiind astfel deosebit de eficace in lupta cu diversele afectiuni de sanatate precum scleroza, artrita, migrenele sau durerile de orice tip.

| anonim_4396 a răspuns (pentru uanna29):

Cred ca vroia un raspuns din partea cuiva care a fumat, si nu de pe internet, ca internet au toti, sa caute despre cbd happy
Eu sunt sceptic ca ar vindeca scleroza si artrita happy
In schimb daca fumezi iarba, poate.
Iarba e legala medical, in diferite state si tari, si e folosita in medicina,
Dar ulei cbd, folosit in medicina, ( ca ala e perfect legal)
n-am auzit sa se foloseasca, sau sa trateze medicii, diferite boli sau conditii, cu el. happy

| uanna29 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vapat si eu stai liniștit.dar nu a avut niciun fel de efect asupra mea..asta probabil că nici nu am vapat cine știe cât, dar mrg, ai dreptatelaughingtrebuia să știu eu și să scriu...