| buttercup_9646 a întrebat:

Vi s-a intamplat vre'o data...sa faceti, sa aveti sau sa ajungeti ceva ce niciodata nu v'ati imaginat?
Povestiti.:p

Răspuns Câştigător
| ioanaa a răspuns:

Da, mi s-a intamplat. de la niste simple poze, am ajuns pe podium si am cunoscut oameni deosebiti si am vazut multe lucruri. Nu am crezut niciodata ca voi ajunge atat de departe si chiar sunt multumita de realizarile mele.

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Da. Eram in SUA in Biloxi Mississippi. Ne-am dus acolo impreuna cu veri nostri pentru a sarbatori 4 iulie. Cald, soare vreme frumoasa... a doua zi a inceput vremea s-a schimbat fiind un pic inlorat. Am decis sa vizitam New Orlins (superb, jazz, jazz, jazz... desi deja ploua toata lumea dansa pe strada iar voia buna si muzica se auzea de peste tot in CArtierul francez). Seara ne-am intors la hotel iar prietenii din Atlanta au inceput sa sune. CE e cu noi, cum e acolo etc. Noi nu ne mai uitasem la televizor si nu stiam ca se anuntate salerta de gradul 3 in zona. Dimineata ne-am suit iute in masina si am plecat spre Georgia dar Uraganul Dennis ne-a prins din urma. Incredibil. Vant puternic in rafale, Ploaie, crengi rupte, masini in sunt, nu se vedea nimic la 2 m. Daca opream riscam sa ne loveasca cineva din spate asa ca ne-am bagat dupa un Tir ce conducea cu max 15 km cu luminile de avarie pornite si am tinut-o inainte (eram 8 persoane intr-o masina gen microbuz... care statea destul de bine pe strada) vantul lovea din toate directiile, masinile mici erau impinse in sunt, semafoarele (ei au multe puse sus pe mijlocul drumului) se invarteau in jurul sistemului de sustinere, panourile publicitare zbura cat colo (la ei majoritatea sunt din panza) si ce era mai rau erau anunturile de la radio... A fost cumplit.

| madonica a răspuns:

Interesanta intrebare asa ca daca imi permiti iti voi povesti si eu ceva. L-am intalnit intr-o seara de inviere, pe malul marii, ne-am vazut, nu l-am placut. Mi se parea un om foarte insensibil,"cu nasul pe sus", avea un stil de a vorbi ca practic te simteai inferior lui(nu ma refer la mine ci la ceilalti prieteni comuni) si la faptul cum manca floricelele(baga pumnul in gura cu floricele) m-a determinat sa nu vreau sa il mai vad. Dar cu timpul ne intalneam intamplator pe strada sau la plaja si cum ne cunosteam era normal sa ne salutam(suntem firi respectuosi). Iata-ne si in ziua de azi casatoriti si cu un pui de om alaturi ce ii seamana tatalui identic:egoista, plina de figuri si mare fana de popcorn dar cu un suflet mare (tatal ). Pwp

| JUSTanIDIOT a răspuns:

Da.nu mi-am imaginat niciodata ca eu k womanizer sa ajung sa iubesc o fata q adevarat.ma gandeam ca la toti se poate intampla numai mie nu.adica era prea bine.agatam toate tipele, bani, distractie,, pana cand am cunoscut-o pe EA si acum dau cu capul de pragul de sus.ca ea crede ca eu o vreau doar ca pe un trofeu.si nu stiu cum sa ii arat ca eu chiar am inceput sa tin la ea.sincer ma compatimesc.fiindca este pacat.nu am mai iubit pe nimeni pana acum asa cum am ajuns sa o iubesc pe ea.la inceput era doar o joaca. a fost indiferenta, facea mysto de mine, era f intepata q mine, q tupeu asa, ne tachinam.si acum imi dau seama ca nu era doar o joaca.si ca imi lipseau tachinarile ei.criticile ei.atentia aia chiar daca era putina.