| FoundYouLover a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa nu aveti chef de nimic? Ce faceti cand sunteti intr-o asemenea stare?

Răspuns Câştigător
| geopopiku a răspuns:

Pai cand nu ai chef de nimic intri pe tpu.ro si vezi daca poti sa ajuti pe cineva

13 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună.
Da, mi se întâmplă destul de des...
Ce fac? Nimic. N-are rost să încerc să fac ceva dacă n-am chef...
Nu prea ai ce-i face de multe ori. Pe mine mă ajută ciocolata uneori. laughing
O idee ar fi faptul că poate de fapt ai chef să faci, dar n-ai găsit ceva care să-ţi atragă interesul. Poate faci cam aceleaşi lucruri în fiecare zi şi te-ai plictisit de ele. big grin

| thegatekeeper a răspuns:

Mi se intampla uneori. De obicei, zac in pat ascultand muzica sau ma uit la un film/ serial/ anime.

| єχcєєℓ a răspuns:

Da,mi se întâmplă des.În acele momente stau și pierd vremea în pat holbându-mă pe tavan.

| mixxjim a răspuns:

Eeeee, stai linistit intr-un colt si astepti sa-ti treaca, doar n-o sa tina o vesnicie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trag un pui de somn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se intampla foarte des. Ce fac? Nimic ca doar nu am chef de nimic.

| Northern a răspuns:

Când am o astfel de stare, fac ceea ce simt, nimic.

| c0ton a răspuns:

Da pai ma odihnesc intr-un mediu linistit fara nimic TV carti nimic intins in pat incercand sa adorm apoi dupa vreo 2-3 oe d stat incep sa am chef de orice

| Andr3y25 a răspuns:

Da...de multe ori..Eu fac ceva. Chiar daca mi se pare plictisitor incerc sa il fac.Asa iti trece plictiseala, facand ceva neaparat. Orice ti se va parea plictisitor daca nu incerci.

| trance04 a răspuns:

Pun ceva muzica de relaxare si nu ma gandesc la nimic, ajutawinking

| anonimaM a răspuns:

Da,stau pana cand ma plictisesc de stat si imi dau seama ca mai bine fac ceva.

| zDafuq a răspuns:

Nu faci nimic, iar dacă cei din jur îți reproșează asta, varsă-ți nervii pe ei.O să te simți muult mai bine. Garantez

| CalvinKleinX a răspuns:

Ascult o melodie mai ritmatica, de exemplu J Balvin - Tranquila.