| anonim_4396 a întrebat:

Videoclipul piesei "amintirea ta" a formatiei SPIN, este facut din secventele unui film cu Dan Bordeianu, cum se numeste acel film? mi se pare ca e destu de frumos...
multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| Demoiselle a răspuns:

Citez dintr`un articol `Regia le apartine tinerilor Vladimir Pocorschi si Luca Oprea, iar rolurile principale au fost interpretate de actorii Dan Bordeianu si Raluca Aprodu. Roxana ne-a impartasit, in premiera, povestea clipului: "E vorba de un cuplu fericit... pana in ziua cand el ajunge intr-un scaun cu rotile. O indeparteaza pe iubita lui, pentru ca se simte inutil...".
Scenele cu Dan si Raluca au fost filmate in apartamentul lui Mihai Pocorschi - tatal unuia dintre regizori si membru al trupei Vh2).`
si mie imi pare rau ca nu e filmsad

3 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Nu e un film...aceea e povestea clipuluihappy

| Demoiselle a răspuns:

Nu cred ca este vorba de un film... e pur si simplu un videoclip...melodia este una din preferatele mele... e superba:X! hug!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pfff, e super tare...imi pare rau ca nu e filmcrying