| Here4u a întrebat:

Vine vacanta! Un lucru minunat! Ce as putea alege din a merge la: mare, munte, Spania, America sau Mexic? Nu ma pot hotarî. please. funda

Răspuns Câştigător
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

America sau Mexic...nu oricand ai posibilitatea sa mergi acolo si apropo poate poti merge acolo la mare si la munte nu? funda plizzz

6 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Mai intai ia viza.

| Annaa a răspuns:

Ce frumos! Parerea mea e sa mergi in America sau in Mexic. Una din astea doua, desi eu as alege mai mult America!:X

| juicymoistureXD a răspuns:

Eu as alege America :d.

| DeeAndrEeA a răspuns:

O zi pe plaja nu ar strica nimic

| sushi16 a răspuns:

Dupa parerea mea, nu merita sa mergi in America, este prea multa poluare si nu te-ai simti bine. Ti-as recomanda Spania sau Mexic, dupa cum ai scris... Eu as prefera Japonia, dar ma rog... buzunarul nu-ti permite tot.

| iuliIuli a răspuns:

America,Spania sunt cele mai frumoase locuri in care am fost si eu si mi-a placut la nebunie:X asta e parerea meabig grin