| MorganaM a întrebat:

Voi aveti pagina/pagini de Facebook pe care aveti trafic la nivel de mii de persoane? Pe ce teme? In cat timp ati reusit acest lucru? Chiar nu stiu la ce categorie sa postez aceasta intrebare.

Răspuns Câştigător
| LibroHacker a răspuns:

La ora actuala grupurile de pe Facebook care au un success destul de rapid in Romania, sunt bazate pe "liveuri","note","lucruri amuzante","discutii libere" ex "AllForOne","OnTopic", etc

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pe FB poti obtine trafic de mii de persoane doar daca-l selectezi "public" ceea ce nu este de fapt indicat, pentru ca te trezesti cu tot feluld e ciudati care te invita sa faci sex sau cine stie ce porcarii.

| MorganaM explică (pentru Violleta2022):

:O omg, se pot intampla asemenea scarbosenii?! aoleo! bine ca mi-ai zis I don't want to see

| catalynx a răspuns (pentru MorganaM):

Da exista un autor care isi face multe conturi false, iti dai seama usor daca te uiti pe profilurile conturilor respective, el distribuie material xxx spurcate in adevaratul sens al cuvantului, dar din ce am vazut eu incearca sa redirectioneze trafic catre un anumit site.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

OffTopic e la putere oh go on

| MorganaM explică (pentru DenisaNicoletaG):

Adica? thinking

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru MorganaM):

Adica ce? Este cel mai cunoscut si cel mai popular happy

| MorganaM explică (pentru DenisaNicoletaG):

Aa, e o pagina! ok, o sa o caut happy

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru MorganaM):

Nu e o pagina, e un grup pe Facebook!

| MorganaM explică (pentru DenisaNicoletaG):

Ok... eu ma refeream la pagini big grin

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru MorganaM):

Au si pagina, dar grupul e super activ happy