| Elisa512 a întrebat:

Voi ce ati desena in momentul acesta?

Răspuns Câştigător
| ArtisticWorld a răspuns:

Daca nu stii ce sa desenezi, lasa-te purtat de val. Gandeste-te unde vrei sa ajungi. Gandeste-te la ce-ti place, la lucruri frumoase. Gandeste pur, gandeste ca nimic nu e imposibil.

7 răspunsuri:
| BlackR0se a răspuns:

Ceva amuzant :]]

| MadRaven a răspuns:

O fata care sta in ploaie intr-un oras si e singura pe acea strada.

| xqDemiiLovato a răspuns:

O fata care plange. sad
Pt. ca n-am ce sa fac, la pc m-am plictisit si afara plouacrying

| Elisa512 explică:

Asta ar trebui sa faceti toti cand nu va vine inspiratia multumesc loveanime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe catelusul de la avatarul tau laughing. Este super-scumpic. laughing

| ღDiissyღ a răspuns:

Eu as desena o plaja cu palmieri, cu marea albastra-verzuie si cuacel catel dulce din poza ta. fundita?

| ChPuCCa a răspuns:

`Hey! Eu as face o caricatura, ceva amuzant. Asta`mi vine`n minte acumbig grin