| GirlOfDeath a întrebat:

Voi ce ati face daca ar trebui sa va aparati de un demon? Cum ati proceda?

12 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

straight face
rugaciune. Fa Cruce neaparat!

| Minks a răspuns:

Nah, as aprinde o tigare si as astepta sa ma manance. laughing

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

I'as chema pe Sam si Dean din Supernatural sa rezolve problemasmug

serios vorbind.nu exista demoni deci nu ar trebui sa ma apar.

dar daca totusi. sa zicem ca prin absurd m'as intalni cu unul cred ca nu as mai putea sa ma apar.as muri imediat de fricalaughing

| ELD a răspuns:

Nu se va intampla asta, dar sa iti raspund la intrebare.laughing cred ca as lua toate iconitele le-as pune in jurul meu si mi-as face cruci x(trebuie sa scap eu...

| Andreea1130 a răspuns:

Habar n-am. poate m-as rugabig grin

| florynnaa a răspuns:

In primul rand nu se v-a intampla asa ceva. daca cumva,(ceea ce nu se va intampla) se va intamplabatting eyelashes, ma rog incontinuu. funda?laughing

| B3stgirl a răspuns:

Chiar daca nu cred in asa ceva voi incerca sa te ajut.
M-as inchina cat mai des
As aduce un preot sa sfinteasca casa
As pune cat mai multe cruci si icone sfintite in casa si as purta si eu un lantisor cu o cruce
As da cu tamaie si as stropi casa cu aghiasma
Sper ca ti-am fost de ajutor
PS in nici un caz nu as chema "magicieni"laughing sau "mediumi"
funda?batting eyelashes

| sticksulet a răspuns:

Te uiti cam mult la filme de groazalaughinglaughing
am vazut si eu un film cu demoni : paranormal activity
m-am cam speriat, zici ca era in realitate...
si la sfarsit faca aia ca aceea din "the grude"laughinglaughing
pai dupa mine nu prea exista demoni, si mie mi-e frica de soareci d'apoi daca as vedea un demon adevaratlaughinglaughing

raspuns: probabil exorcism sau popa sau un om care indeparteaza demoni sau cevabig grin

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Mare e puterea Domnului nostrulove struck

| sakurabutterfly a răspuns:

Pai as face un ritual de protectie, as trasa un cerc in jurul meu(imaginar) ca bariera de protectie...altceva nu prea ai ce din cate stiu eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu apa si sara sfintita, tamaie, carti de rugaciuni, incantatii, descantece, arme nu prea ai.happy

| Daysukki_4722 a răspuns:

Demon
adica? ti s-a intamplat ceva /?