| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce ati primit de Craciun? Eu am primit 5kg de snacksuri, Kinect pentru Xbox-ul 360 pe care il am, trei jocuri pentru Kinect, un Ipod Nano, un ceas digital de editie limitata AVATAR, un LEGO de 1000 de piese, inca 2 jocuri pentru Xbox 360, un planetarium din acela care emite lumina si imi arata constelatiile si un sac din acela umplut cu bobite de polistiren. (parca tocmai am trait cinci Craciunuribig grin).

9 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Numeste'mi doua exclusive pentru Xbox care nu sunt HALO si Gers of War.

OH WAIT YOU CAN'T

| Cretaker a răspuns:

Hei yumeee, vezi ca ne'a dat 'stupid' la amandoi.

| yumeee a răspuns:

Ce trist, că simţi nevoia să te lauzi aşa.
Eu am primit o planetă cu numele meu. E? smug

| yumeee a răspuns:

Da ce-are el cu planeta mea. frustrated.
you just hate me 'cuz i'm black.

| Ciprian a răspuns:

Laptop, telefon, dulciuri, haine, jocuri etc...
A fost foarte darnic mosu'
big grin

| BlackVeil a răspuns:

De unde frate aveti atatia bani? Parintii vostri sunt multimilionari? Pe mine debea m-a lasat inima sa dau 200 de lei pe un pom...
Auziti la voi, cica laptop, 5 kile de snacksuri, ipoade, telefoane... laughing Si eu care credeam ca poporul roman, este un popor sarac!

| Armyanka a răspuns:

Si acum te dai mare sau ce?raised eyebrows. Atunci și eu spun ca am primit un iPhone 4(am dar nu ma laud). Dar pana la urma... ce rezolvi dacă te lauzi.Si cred ca ești un mincinos!

| Vladina_1214 a răspuns:

Eu am primit o groaza de reviste, cizme, un penar, o carte, doua lantisoare, un inel, 70 de lei si un DVD

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. ori esti fiul lui Becali
2. ori delirezi de la prea multa carne de porc