| ana19anamaria_5941 a întrebat:

Voi ce credeti despre operatia cu laser pentru miopie? inca nu e cazul pentru mine, am doar 12 ani dar cand se va stabili, as vrea sa stiu cateva despre aceasta operatie. Am -2, 15 : -2; mie mi se pare un pic cam mare... ce riscuri exista? doare? sau ce se intampla...am citit e internet dar sunt multi termeni pe care nu ii cunosc si vreau sa aud parerea unui om care a trecut prin asta.

2 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Miopia se stabilizează pe la 21-22 ani. Peste 10 ani, cine știe poate vor exista pastile care repara vederea. O astfel de discuție atât de devreme e inutila.

| RomanikaTube a răspuns:

Ai nevoie de o motivatie sa razi?
Te invitam sa urmaresti alaturi de noi canal-ul RomanikaTube!
Aici poti gasi tot felul de clipuri amuzante din Romania dar si clipuri extreme cu care nu ne putem mandrii:)

link:
http://www.youtube.com/channel/UCwIUe9eyj7SpeAb2Om1ROOg

Daca apreciezi continutul canalului nu uita sa te abonezi pentru mai multe noutati urcate zilnic!