| Valy_InoCent_1998 a întrebat:

Voi ce faceti atunci cand sunteti tristi si vreti sa va inveseliti?`

Răspuns Câştigător
| Motanul239 a răspuns:

Citesti bancuri

1. Un om moare si ajunge la Sf.Petru.
Pe pereti vede numai ceasuri si il intreaba ce e cu ele.
Sunt ceasurile minciunii si fiecare om are cate unul.
Cand omul spune o minicuna, limba ceasului avanseaza cu o ora.
Omul intreaba… si ceasul acela care nu se misca?
E de la Maica Tereza.
Dar ceasul lui Basescu unde e?
E in camera lui Iisus.
Il tine pe post de ventilator.

2.- Domnule, de ce costa un kilogram de creier de savant 12.000 lei si unul de creier de politist 23.000 lei?
- Dumneata ai idee cati politisti a trebuit sa taiem ca sa strangem un kilogram de creier?

3.Ardea o casa de tigani. El catre ea: - Fah', parca miroase a zahar ars! - Pai n-avea maica-ta diabet?

scrii poezii ciudate:

trece lebedele-n zare
eu ma uit,
ele dispare

intr-o balta neagra
patru ochi luceste
ce sa fie oare?
cred ca e doi peste

roses are red, violets are blue, i have five fingers and the midle is for you!

(OK astea nu-s facute de mine dar...)

sau citesti statusuri cum este:

i like you, i need you, i love you, ai vrea tu!

sau canti ceva...sunt convins ca esti baiat destept si te descurci tu cumva.
bafta!big grinhappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mate!

| GizazCraist a răspuns:

De obicei i-mi trece rapid
recordul meu de tristete e de 2 ore(si asta a fost cam am primit un refuz de la fata pe care o iubeam) deci sunt cam imun insa am uneori niste depresii spontane din care nici cele mai bune bancuri nu ma scot

| daBăliu a răspuns:

Sau dai cateva shoturi de tequila pe gat, sa vezi ce-o sa mai razi!