| Claudiu709 a întrebat:

Voi ce faceti cand iesiti afara cu prietenii?

7 răspunsuri:
| maria4567 a răspuns:

La o cofetarie...mai nou laughing

| BassHunter13 a răspuns:

In timpul sapt sucuri cafenele povesti, jucam carti..si in weekend cluburi!

| Biia14 a răspuns:

Buna! Cand iesi afara cu prietenii ati putea sa mergeti sa beti ceva cald[povestiti intamplari amuzante sau spuneti bancuri]dupa ce v-ati plimbat. Daca stai intr-un oras mare ati putea merge la patinoar sau sa va plimbati prin parc. Sper ca te-am putut ajuta! Daca mai vrei sa vorbim ceva lasa-mi un mesaj pe privat. Funda? puppy dog eyes

| Generalul a răspuns:

Mergem la o pizza ori la un film dar cel mai des la o bere sau vin fiert in sezonul asta tongue

| adry2001 a răspuns:

Mergem sa vizitam diverse locuri, iarna mergem pe lac, iar dupa ce ne intoarcem pur si simplu bem o ciocolata calda ca sa ne incalzim si ne relaxam. Spunem momente amuzante din viata noastra, bancuri si tot felul de chesti distractive care s-au intamplat. sper ca te-am ajutat! Funda?

| KooKoo a răspuns:

Dee Toatee!

| MadyBotnari a răspuns:

Uit de tot, ma relaxez si scap de stresss. iubesc aceste zile