| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceți când sunteți plictisiți? Ceva idei?

8 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Miri, daca cineva citeste beletristica, si cumva gustul i se rafineaza, si ajunge sa ii placa sa citeasca cartile bune, canonul francez si britanic, german si rus, daca simte nevoia sa citeasca critica literara (deja de aici incolo nu ii mai ajunge limba romana), si daca incepe sa citeasca stiinte sociale, istorie, sociologie, economie, sa, el nu mai are cum sa se plictiseasca. Sigur, nu tot timpul o sa poata sa citeasca, dar va avea mereu lucruri captivante la care sa se gandeasca.

| Sn4k3 a răspuns:

Filme/seriale si ce hobby mai ai tu sau daca nu ai, gaseste.

| deeeaqq a răspuns:

Ies afr la alergat sau în oraș
Joc remi on
Mă uit la filme / seriale
Asc muzică și citesc
Dorm
Învăț să umblu în paint, af. effects și ce mai dorește inima ta
Desenez, dar să știi că sunt o artistă de neînțeles
Îmi stresez prietenii cu mesaje

Cam atât, cred

| MaiaTeresa a răspuns (pentru deeeaqq):

Sex nu faci? happy

| GabrielZaharia a răspuns (pentru MaiaTeresa):

As face eu big grin laughing)

| GabrielZaharia a răspuns (pentru MaiaTeresa):

As face eu laughing) big grin

| deeeaqq a răspuns (pentru MaiaTeresa):

Chiar vrei să ştii? happy