| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti tristi?sad

Răspuns Câştigător
| mihaela0205 a răspuns:

1. Ascult muzica
2.Sun o prietena si ii povestesc situatia mea
3. Vorbesc singuralaughinglaughing

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De cele mai multe ori mă închid în mine!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Ce sa fac, ma pun la ps3 stau pe calc sau ma uit la un film.

| pwp a răspuns:

Eu plang sa ma descarc!

bye-bye

| Broadband a răspuns:

Ma inchid in camera mea si ascult- o melodie ce imi aduce aminte de clipe frumoase.
merge de fiecare data, imediat imi revine pofta de viata

| IoanaTempah a răspuns:

Ascult o muzica care sa imi ridice moralul, vb cu o prietena, ies in oraslove struck

| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Buna!> : D <
De obicei, atunci cand sunt trista incerc sa imi aduc aminte de chestii care ma binedispun.Ca de exemplu o intamplare, un banc, o persoana si altele de genul.Ascult melodiile care le iubesc:X si mai vorbesc cu 2-3 prieteni ff apropiati...
Dar daca nu ai cu cine vorbi si cui te descarca, da-mi un mesaj privat cu id tau. Mi-ar face placere sa te ascult>; D<

Pwpiki:*

| haiZI a răspuns:

Mananc, fac sport, ies la plimbare.
Sun o prietena care vrea sa petreaca timp cu mine.
Ies la discoteca, club sau bar cu prieteni si beau pana se misca camera cu mine=)). glm
Sau ascult o melodie care sa ma motiveze.Cum ai fi aceasta http://www.youtube.com/watch?v=t0j_Cq32PzA. pa

| Mariaa20 a răspuns:

Imi aduc aminte de clipele frumoase petrecute impreuna cu parintii sau prietenii.
ma uit la o comedie.
sau ma descarc la cineva.
de preferat un baiat :*.
si atunci nu vei mai fi tristaa.

| rüya a răspuns:

1. mananc ciocolata (stimuleaza fericirea)
2. ma uit la filme
3. stau cu prietenele, ele ma pot face sa rad in orice moment
4. ies in oras cu gasca la un suc sau la o plimbare
5. ma gandesc la orice altceva in afara de motivul ce m-a intristat
6. stau cu o verisoara mai mica, cand o vad cat e de fericita imi aminteste sa imi traiesc viata indiferent de problemele pe care le intampin
7. ascult muzica (nu de dragoste sau care sa imi aminteasca de suparare)

| BlueEyes_8798 a răspuns:

Eu ascult muzica in functie de starea mea de spirit happy
daca sunt trista ascult n-dubz-best bihaviour, bruno mars-grenade, etc, si cred ca ma simt un pic mai bine
sau plang
sau povestesc cuiva
sau ma plimb, singura, sau cu vre`o prietena
si fiind trista dintr`un motiv, incerc sa rezolv asta, daca se ppoate, daca nu asta e!
happy

| katekate a răspuns:

Stau si ma gandesc ce m-a facut asa sau daca nu imi iau catelul in brate (e micut) si ii vorbesc ca si cum mar intelege ma face sa ma simt mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ii dai un mesaj privat lui 'Isaac' si te face el fericita.

| BaLoNaSh12 a răspuns:

Ascult muzica, stau in pat si ma gandesc sau fac orice ca sa trec peste, dar cel mai des stau in pat, acult muzica si ma gandescwinking.

| th98humanoid a răspuns:

Ascult muzica, sun o prietena, caut lucruri amuzante pe net, desenez(in creion), mananc ciocolata din cand in cand(sa ma mai indulcesctongue)... dar rar se intampla sa fiu trista big grin

| Ionela_4499 a răspuns:

Cad sunt trista stau si ma gandesc la persoana iubita!