| Eoana a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti? happy

5 răspunsuri:
| swagMeOutBitch a răspuns:

Ma masturbezwinking

| YahooMail a răspuns:

Raspund la intrebari pe TPUbig grin

| DevilBot07 a răspuns:

Buna! eu ies in parc cu prietenii si ne facem poze,imi sun anumite rude cu care nu am mai vorbit de mult,merg pe strada cu vecina mea si vorbim,joc volei, tenis, ma plimb cu rolele, ma joc pe internet, mai organizez batai cu apa, ma uit la un film pe net sau imi vizitez bunicii, in zilele astea poti iesi chiar si la un parc acvatic, poti vizita, muzee, chiar si sa faci mancare e uneori amuzant ( mai ales sa faci pizza happy ), Intru pe mess și trimit unui prieten un mesaj care să îl sperie
Mă uit la TV.
Sper ca te-am ajutat!

| oliviaa29 a răspuns:

Da' ce nu facem?laughing) Gasim posibilitati pentru a nu ne plictisi :*

| sweetapril a răspuns:

Citesc o carte, joc volei, ma uit la un film, ies afara cu prietenii...